logo
foto

O nás

Specializujeme se na odškodnění zraněných a pozůstalých poškozených po obětech dopravních nehod. Zastupujeme klienty po celém území ČR! Nezávazně a bezplatně za Vámi přijedeme Váš případ zkonzultovat a poradit Vám. Poskytujeme okamžitou odbornou právní pomoc na nejvyšší profesionální úrovni včetně zastupování u soudu. Klient neplatí předem nic, žádné poplatky. Platba zpětně až z vymožené částky. Pokud nároky nejsou potvrzeny, klient neplatí nic! Veškeré náklady hradí společnost! Bez rizika a nákladů z Vaší strany.

Individuální přístup

Právní zastupování u soudu bez jakýchkoliv plateb předem. Zastupujeme klienty ve složitém procesu získání finančního odškodnění. Klientům zajistíme maximální možné odškodné prostřednictvím advokátů s dlouholetou praxí v oblasti odškodňování dopravních nehod!!
Díky novým úpravám zákona nejsou žádné konkrétní částky určeny a touto změnou se postup vymožení nároků odškodného značně ztížil!!!, proto doporučujeme vyhledat pomoc odborníka na tuto problematiku, který Vám se zpracováním celé záležitosti pomůže! Jsme seriózní společnost, která nepožaduje žádné platby předem!!!
Pokud tyto nároky nejsou potvrzeny klient neplatí nic!
Veškeré náklady spojené s vyřízením odškodného se hradí až v případě výplaty částek odškodného příslušnou institucí formou řádně dohodnuté provize ošetřené smlouvou. Bez rizika a nákladů z Vaší strany.
Jsme schopni vyřídit odškodné i v případě, že vozidlo není pojištěno nebo viník nehody z místa ujel.

Kontakt

Kontaktujte nás s Vašimi dotazy.

Adresa

„Prohlašuji, že souhlasím ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa provozovatelem stránky